سبد خرید 0

سوالات عمومی و رایج

سوالات عمومی و رایج

لطفا مطالعه فرمایید :

بله – با توجه به اینکه اناردارو با سابقه کار زیاد از مشتریان ثابتی برخوردار است و نیز نظر به هجمه کاری توصیه میشود اول سوالات عمومی و رایج را مطالعه فرموده و اگر به جواب سوال خود نرسیده اید با کارشناسان اناردارو از طریق گفتگو و چت واتس آپ -ارسال تیکت -تماس تلفنی و یا موبایل در ارتباط باشید.

درخواستهای درون شهری در همان ساعات اولیه روز کاری تحویل داده خواهد شد و برای دیگر شهرستانها و استان های دیگر اگر تا قبل از ساعت 9 صبح باشد در همان روز تحویل اداره پست و بعد از ساعت 9 صبح در روز بعد تحویل اداره پست خواهیم داد. زمان تحویل معمولا دو روز کاری خواهد بود و البته بستگی به حمل و نقل پستی و دیگر موارد دارد.

اناردارو دارای پیشخوان مجازی حمل و نقل پستی می باشد و بعد از اینکه واحد مالی سفارش شما را تایید کرد به مرحله بسته بندی ارجاع داده و بعد از تایید نهایی توسط مسئول فنی دارویی از طریق سامانه پیامکی اناردارو بار کد پستی ارسال خواهد شد و 24 ساعت بعد در سامانه رهگیری مرسولات پستی قابل رهگیری می باشد.

بله -به تمام نقاط کشور ارسال دارد.

هزینه ارسال بستگی به استان،شهر،محل و همچنین وزن محصول دارد و از 7 هزار تومان شروع خواهد شد.

ارسال از طریق اداره پست و بر اساس نوع سفارشی و پیشتاز خواهد بود.

بله – خرید بالای 500 هزار تومان بصورت رایگان و به آدرس دادهی تحویل داده خواهد شد.

بله – معمولا هر 6 ساعت یک بار بروزرسانی خواهیم داشت.

بله- تمام محصولات دارای مجوز غذا و دارو و برندهای خارجی نیز بارکد اصالت دارند.

محصولات معمولا هر 3 روز یکبار مگر آنکه شرکت توزیع کننده تحویل نداده باشد. شما مشتری محترم میتوانید در قسمت محصول مورد نظر و در قسمت ” به من از طریق پیامک اطلاع بده ” میتوانید شماره موبایل خود را ثبت نموده و به محض ثبت موجودی از طریق سامانه پیامکی اناردارو اطلاع رسانی خواهد شد.

تمامی محصولات در اناردارو دارای تاریخ انقضا بلند مدت می باشند و اگر بصورت موردی هر کدام از محصولات هم تاریخ انقضای نزدیکی باشد در مرحله اول با مشتری محترم هماهنگ و بعد برای بسته بندی یا عودت وجه اقدام خواهند کرد.

هر کدام از محصولات دارای گارانتی باشد اناردارو نیز آن محصول را بصورت گارانتی تحویل مشتری محترم خواهد داد . برای اینکه از گارانتی محصول مورد نظر اطلاع کسب کنید میتوانید از طریق گفتگو آنلاین واتس آپ با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

سایت اناردارو دارای مجوز رسمی غذا و دارو می باشد که بر اساس همین مجوز نماد اعتماد الکترونیک دریافت کرده است و از سال 1396 دارای نشان ملی ثبت می باشد که هر دو مجوز در قسمت پایین (فوتر) سایت اناردارو قابل مشاهده می باشد.

بله – اناردارو از سال 1396 تا سال 1398 با آدرس anardaroo.com فعالیت داشته و از سال 1398 تاکنون با ادغام شدن به آدرس anardaroo.ir  فعالیت دارد.

برای فروش آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی،مکمل ها،شیرخشک،غذای کودک،فرآورده های گیاهی و سنتی،لوازم پزشکی و مصرفی

گفتگو آنلاین از طریق واتس آپ

ارسال تیکت 

034-34383033

09162736725

کرمان-انار-خیابان امام-داروخانه آریا-فروشگاه آنلاین اناردارو

برگشت به بالا
به کمک ما نیاز دارید؟
شروع گفتگو
داروخانه آنلاین اناردارو
question